bitbayBitBay

to polska giełda kryptowalut o międzynarodowym zasięgu. Obecnie BitBay zajmuje 12 pozycję wśród światowych giełd Bitcoin (według bitcoincharts.com) i pierwsze miejsce w Polsce (według bitcoinaverage.pl). BitBay działa na rynku od marca 2014 roku. Giełdę wyróżnia troska o bezpieczeństwo, profesjonalne wsparcie oraz innowacyjne usługi wpłat i wypłat.

Nowa wersja giełdy BitBay została stworzona z myślą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa odsłona BitBay została zoptymalizowana oraz wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe.

bitbay

Rozpoczynamy od utworzenia indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net – następnie klikamy w przycisk „Załóż konto„.

bitbay

1. Na początek należy podać adres email.

bitbay

2. Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

bitbay

3. Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany przez nas login oraz hasło, a także PIN do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

bitbay

Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zobacz informację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat / wypłat wynoszącego 15000 EUR rocznie.

bitbay

bitbay

Comments

Dodaj komentarz