27
- Czerwiec
2017
Posted By : admin
Zarabianie w Internecie

Zarabianie w Internecie

Każdy z nas ma jakieś potrzeby, cele, marzenia i normalną rzeczą jest, że szuka sposobu na ich realizacje. Czasy, kiedy po ukończeniu szkoły średniej lub studiów gwarantowały nam zatrudnienie aż do czasu osiągnięcia wieku emerytalnego, już dawno odeszły w niepamięć. Codziennie widzimy informacje dotyczące jak zarobić w Internecie ale czy rzeczywiście jest to prawda czy mit? Zarówno reklamy w różnych serwisach jak też wszechobecne posty w mediach społecznościowych mogą zwrócić naszą uwagę na ten aspekt.

Po przeczytaniu licznych publikacji dotyczących jak zarabiać przez Internet, obejrzeniu wielu filmów video oraz uczestnictwo w webinarach postanowiłem w kilku najbliższych artykułach przybliżyć kwestię dotyczącą pracy przez Internet oraz przyjrzeć się metodom zarabiania.

Marketing Internetowy – związany z wykonaniem czynności

eactive
Źródło: www.eactive.pl

Pay Per Action (PPA) – aby otrzymać wynagrodzenie zazwyczaj należy wykonać określone czynności;

AstroCash

Pay Per Install (PPI) – wynagrodzenie zostanie naliczone w przypadku zainstalowania konkretnego oprogramowania;

Pay Per Clik (PPC) – wynagrodzenie za kliknięty link tekstowy czy też dowolny baner reklamowy, zazwyczaj musi „pochodzić” z różnych IP i innych geolokalizacji;

Cost Per Million (CPM) – z góry określona stawka płacona za 1000 kliknięć w link tekstowy lub dowolny baner reklamowy, nie jest zliczana ilość wyświetleń;

Program Partnerski (PP) – sieci affilacyjne, umożliwiające otrzymanie wynagrodzenia za wykonanie konkretnych czynności – dostarczenie tzw. leadów. Praktycznie zawsze występują specjalne warunki aby móc skorzystać z oferty i zarobić pieniądze, np. zakaz wysyłania wniosków i imieniu klientów. Stosuje się tutaj modele: CPS, CPL, CPA i CPC.

SystemPartnerskiCost Per Sale (CPS) – wynagrodzenie wypłacane za określoną sprzedaż produktu lub usługi;

ZOBACZ TEŻ: Zarabiajmy razem w ComperiaLead!

Cost Per Lead (CPL) – wynagrodzenie wypłacane za dostarczenie kontaktu do osoby potencjalnie zainteresowanej, często wykorzystywane w marketingu nastawionym na efekt;

Cost Per Action (CPA) – dokładnie jak PPA;

AgoraPerformace

Cost Per Clik (CPC) – identycznie jak PPC.

Już niedługo kolejny artykuł przedstawiający inne modele przedstawiające jak zarabiać w sieci tj. blokowanie zawartości (contentu), media społecznościowe, zakłady bukmacherskie, inwestycje w tym także HYIP oraz skracanie linków.

______________________________

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ TEN POST, UDOSTĘPNIJ GO W SWOICH KANAŁACH SOCIAL MEDIA. WYSTARCZY, ŻE KLIKNIESZ W KTÓRĄŚ Z PONIŻSZYCH IKONEK.

______________________________

SUBSKRYBUJ

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

Comments

Dodaj komentarz