bitbayBitBay

to polska giełda kryptowalut o międzynarodowym zasięgu. Obecnie BitBay zajmuje 12 pozycję wśród światowych giełd Bitcoin (według bitcoincharts.com) i pierwsze miejsce w Polsce (według bitcoinaverage.pl). BitBay działa na rynku od marca 2014 roku. Giełdę wyróżnia troska o bezpieczeństwo, profesjonalne wsparcie oraz innowacyjne usługi wpłat i wypłat.

Nowa wersja giełdy BitBay 3.0 została stworzona z myślą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Aby sprostać ich oczekiwaniom nowa odsłona BitBay została zoptymalizowana oraz wzbogacona o nowe funkcje takie, jak wpłaty i wypłaty ekspresowe.

bitbay

Rozpoczynamy od utworzenia indywidualnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net – następnie klikamy w przycisk Załóż konto.

bitbay

1. Na początek należy podać adres email oraz zapoznać się z Regulaminem” i Polityką Prywatności” zaakceptować ich warunki.

bitbay

bitbay

2. Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk Aktywuj konto”.

giełda kryptowalut bitbay

3. Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany przez nas login oraz hasło, a także PIN do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

bitbay

Przechodzimy następnie do panelu administracyjnego programu. Zobacz informację, która widnieje na żółtym tle, u góry ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało zweryfikowane. Weryfikacja konta jest obowiązkowa po przekroczeniu limitu wpłat / wypłat wynoszącego 15000 EUR rocznie.

źródło: http://bitcoin.pl/poradniki/gieldy/325-bitbay

W dniu 23/09/2017 r. nastąpiło przełączenie giełdy na nową wersją 3.0. Zostały dodane nowe kryptowaluty: Bitcoin Cash, GameCredit, Dash i do końca roku dojdą kolejne. Nowe rozszerzone API do budowy aplikacji i botów, demo z dźwignią i swapami.

Załóż konto już teraz. Rejestracja trwa mniej niż 5 minut! Zarabiaj handlując kryptowalutami.

giełda kryptowalut bitbay

giełda bitbay

Instrukcje wideo:

Rejestracjana giełdzie BitBay 3.0

Logowanie i odzyskiwanie hasła

Weryfikacja konta dla nowych użytkowników (niezbędna, żeby zacząć korzystać z giełdy BitBay 3.0)

Według użytkowników giełdy BitBay jest ona najlepszą oraz jedną z najbezpieczniejszych giełd kryptowalut w Polsce.
Zalety posiadania konta:

– bezpłatne prowadzenie konta – prawdziwe 0 zł;
– dostęp do giełdy, wymiany walut, platformy inwestycyjnej i portfeli walutowych;
– 15 modeli wpłat i wypłat – szybkie płatności online;
– możliwość zamówienia karty do konta;
– uwierzytelnienie 2 poziomowe.

 

bitbay

Comments

Comments are closed.