Co to jest MX.World?

Jest to program typu Revshare, platforma umożliwia reklamowanie Twojego biznesu. Twoja reklama dociera do innych partnerów czego skutkiem jest większy ruchu na Twojej stronie internetowej, a co za tym idzie – większa sprzedaż produktów, usług lub rejestracji do innego biznesu. Firma dzieli się swoimi zyskami ze swoimi partnerami w zamian za wyświetlanie reklamy innych reklamodawców w postaci dziennych naliczeń.

https://youtu.be/BOgziXi8JOA

Firma MX utrzymuje się na rynku od 2011 roku, a jej pozostałymi produktami są systemy matrycowe. Właścielem jest autor ponad 60-ciu książek opartych na własnej unikalnej inspiracji rozwoju, motywacji i osobistych doświadczeniach w marketingu – James’a Lee Valentine – doświadczony biznesmen urodzony w Wielkiej Brytanii, obecnie mieszkający na Filipinach. Działa w internecie od ponad 5 lat, stworzył 9 programów zarobkowych (seria programów MillionaireX, w skrócie MX) – wszystkie do tej pory płacą profity użytkownikom.

Ciekawostką jest, że administratorem technicznym jest Janus Nowak – polskiego pochodzenia.

Oficjalna grupa na Facebookulink.
Rejestracja w programie – link.

W programie każdy pakiet reklamowy zawsze wypracowuje nam 110%. Naliczenia są raz dziennie, trzeba obejrzeć 10 reklam, aby się kwalifikować do naliczeń. Wypłaty realizowane są natychmiastowo.
Dzienne naliczenia oscylują w granicy 2,5% (mogą ulec zmianie, w zależności od sytuacji finansowej firmy). Dodatkowe wynagrodzenie w postaci prowizji za zapraszanie osób (1 poziom – 10%, 2 i 3 poziom – 5%).
Mamy trzy rodzaje pakietów reklamowych, tzw „paczki”, ich opis przedstawiam poniżej.

Jakie wartości pakietów kupić?

Zasada 1. – nie masz kapitału na start to wykup takie na jakie cię po prostu stać. Po nazbieraniu kwoty na kolejną to reinwestuj środki zakupując kolejny pakiet. Wykorzystując procent składany i re-inwestycję dosyć mocno pomnożysz swoje pieniądze.

Zasada 2. – chcesz szybciej zarobić to zakup pakiety o najwyższej wartości, czyli te po 50$. Praktycznie od pierwszych dni z naliczeń będziesz mógł zakupić pakiety o mniejszych wartościach (5$ lub 25$), w ten sposób twoje pieniądze nie będą „leżeć” a jeszcze mocniej pracować.

MillionaireX to konto na którym odkłada się codziennie 20% zarobku z pracujących paczek. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość z „automatu” uczestniczyć w innych projektach i dodatkowo zarabiać.
Przykład: ADPACK Millionaire za 50$ daje 1$ dziennie na konto główne i 0.25 centów na konto MilionaireX, które możemy wykorzystać na matryce w innych programach serii MX, gdzie możesz zarobić nawet do 9000$ cyklicznie w przykładowym MX9.

Pełne info o dodatkowym projekcie MillionaireX – zobacz.

MX.WORLD

Zmiany od 01-12-2016 r.

Najważniejsze – 5 poziomów członkostwa w obrębie każdego portfela walutowego, aktywne AdPack-i => 5 / 25 / 50 ($, EUR, BTC).

mx_1122016

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.