Przeglądając zasoby Internetu dosyć często natknąłem się na temat „zarabiania przez Internet”. Dlatego też postanowiłem przyjrzeć się tematowi bliżej.

Marcin Frankowski

Od początku 2015 roku testuję i przyglądam się różnym systemom do reklamowania swojego biznesu w sieci (promowanie sklepu, serwisu www czy produktu, reklama innych serwisów itd.) oraz do zarabiania pieniędzy. Znalazłem coś wartościowego i jestem naprawdę zadowolony z efektów swojej pracy, więc chciałbym się tym z Tobą podzielić.

WAŻNE: Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami.