liga

Liga BTC to projekt, którego zadaniem jest edukacja jego członków o możliwościach jakie stwarza rozwój technologii blockchain oraz pomoc w uzyskiwaniu dochodu pasywnego w tej branży.

logo liga BTC

Klub stworzył środowisko promujące ideę korzystania z kryptowalut oraz przedstawia praktyczne umiejętności w tym zakresie.

Członkowie aktywnie działają na rzecz wyszukiwania ciekawych projektów, sprawdzają je i przekazują informacje innym użytkownikom.

Twórcy Ligi BTC w oparciu o platformę Waves, stworzyli własny token o nazwie Elevato. Jest on dostępny na giełdzie DEX. W przyszłości może on być wykorzystywany m.in. jako alternatywna forma płatności.

CEO platformy, Jacek Dudzic organizuje cykliczne webinary z ekspertami z branży, którzy przedstawiają swoje pomysły. Partnerzy mają możliwość poznania nowych projektów na początkowym etapie, co może okazać się dodatkową korzyścią finansową.

Liga BTC

to połączenie systemu marketingowego ze szkoleniami o walutach wirtualnych. Dzięki niemu możesz nauczyć się w jaki sposób otrzymywać dochody pasywne z kilku różnych źródeł. Dostęp w podstawowej wersji jest bezpłatny, za darmo można korzystać z jej podstawowych funkcjonalności, webinarów i wsparcia społeczności.

W ofercie masz możliwość skorzystania z płatnej oferty konta VIP premium, które oferuje dodatkowe korzyści i dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi.

Po prawidłowej rejestracji, w „Panelu użytkownika” należy uzupełnić własne linki partnerskie. Klub biznesowy powstał, żeby skupiać osoby początkujące i zaawansowane, które są zainteresowane kryptowalutami oraz żeby uprościć podstawowe czynności.

trezor

Możliwości zarobku:

– giełdy kryptowalut;
– programy partnerskie;
– inwestując w sugerowane przez nas projekty ICO;
– prowizja z abonamentów w serwisach z autoresponderem.

Od czego zacząć?

Warto zaprosić innych do naszego klubu. Swój link referencyjny znajdziesz w zakładce „Profil”. System poleconych ma na celu pozyskanie nowych użytkowników do programu. Udział przynosi korzyść wszystkim uczestnikom projektu. Dla osoby polecającej jest to stały dochód z osób przez nią pozyskanych. Dla Klubu są to nowi użytkownicy, którzy mają możliwość zarobku, o którym wcześniej mogli nie być świadomi.

Jak zacząć zarabiać z Ligą BTC?

  • Wykorzystaj swój smartfon lub komputer i pobierz aplikację Telegram, znajdziesz tam kanały informacyjne oraz grupy wsparcia, gdzie setki osób pomagają sobie nawzajem, odpowiadając na pytania i rozwiązując napotkane problemy.
Liga BTC - aktualności: https://t.me/ligabtc
Liga BTC - grupa dyskusyjna https://t.me/joinchat/GvNHPw913omhIfM7w5GEkw
  • Aktywnie uczestnicz w cyklicznych webinarach szkoleniowych organizowanych w każdy wtorek o godz. 21:00 i każdą sobotę o godz. 10:30.
  • W swoim „Panelu” w menu znajduje się zakładka „Dochód pasywny”, w której znajdują się polecane programy inwestycyjne, z których można otrzymywać dochody pasywne.

Informacje publikowane w Lidze BTC nie stanowią porad inwestycyjnych. Nie są też wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. My przekazujemy informacje – ty podejmujesz decyzje. Podejmując jakiekolwiek decyzje kieruj się zawsze swoim najlepszym interesem, zdrowym rozsądkiem, rozwagą i roztropnością.