Omega Best

możliwość zarabiania BEZ POLECANIA! Prosty biznes, dla każdego!

Omega Best

oszustwo

UWAGA SCAM!

Firma jako jedyna w Polsce oferuje Active Box – jest to połączenie usług reklamowych, udziału w badaniach marketingowych oraz wydobyciu kryptowalut. Po zakupie pakietu firma dzieli się z Tobą zyskami. Możesz uzyskać zwrot do 130% (30% zysku na czysto) w 6 miesięcy lub do 170% (70% zysku na czysto) w 12 miesięcy.

Platforma Omega Best składa się z 3 źródeł na których możemy zarabiać:

Active Box – działania marketingowe połączone z wydobyciem kryptowalut (min. inwestycji 50 EUR);

Polecanie – system binarny, warto wykorzystać sytuację i ZAJĄĆ MIEJSCE jak najwcześniej w Omega Best;

Mining ETH – pakiet wydobywczy (aktualnie wstrzymany ze względu na małą opłacalność wydobycia kryptowalut).

Active Box

– instrument, który upoważnia nas łącznie do 30% zysku w 6 miesięcy lub do 70% w rok.

Zysk generowany jest z kilku źródeł, ma to na celu zapewnienie stabilnych i bezpiecznych zysków:

– oglądanie reklam;

– udział w badaniach marketingowych;

– zadania specjalne (np. subskrypcja kanału Youtube, zostawienie “like” na Facebooku, testowanie aplikacji);

– wydobycie kryptowalut;

– trading;

– optymalizacja podatkowa; – pośrednictwo w przelewach międzynarodowych (np. wysłanie przelewu z Rosji do Chin trwa od kilku dni do nawet kilku tygodni. Wielu firmom zależy na czasie i są w stanie zapłacić prowizje nawet 5 – 10%, aby tylko otrzymać pieniądze w innym kraju niemal natychmiast).

PRZYKŁADOWE OBLICZENIA DLA PACZKI 6 MIESIĘCZNEJ ZA DOWOLNĄ KWOTĘ (minimum 100 EUR)

Pakiet zarabia dla Ciebie przez 6 miesięcy – 0,71% czyli ok 0,71 € dziennie. Po ok. 70 dniach na Twoim koncie jest ok. 50 €, wtedy kupujesz kolejnego Active Boxa za tą kwotę. Pracuje dla Ciebie już 150 € naliczając Ci 0,75 € dziennie.

PRZYKŁADOWE OBLICZENIA DLA PACZKI 6 MIESIĘCZNEJ BEZ POLECANIA ZA 2.000 EUR

Po zakupie Active Box, aby brać udział w pełnych naliczeniach będziesz musiał wykonywać proste czynności marketingowe tj. wypełnienie ankiety, obejrzenie reklamy, polubienie strony, wyrażenie swojej opinii. Wszystko zależne od aktualnych potrzeb firm współpracujących z Omega Best.

Przykład bez reinwestycji:

Zakupując swojego Active Box przykładowo za 2.000 €. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14 €. Po 6 miesiącach będziesz miał 2.600 € czyli na czysto możesz zyskać 600 €. Wypłaty z platformy są realizowane od 100 €, wiec już po kilku dniach będziesz mógł wypłacić pierwsze pieniądze.

Przykład z reinwestycją:

CO ZYSKASZ REINWESTUJĄC?

Uruchamia się wtedy tak zwany procent składany, a Twoje zarobki z dnia na dzień zwiększają się. Od 50 € masz możliwość zakupić kolejny Active Box. Zakupujesz pakiet przykładowo za 2.000 €. Twoje naliczenia dzienne wyniosą około 14 €. Po 4 dniach nazbiera Ci się na koncie ponad 50 €, wiec możesz zakupić kolejnego Active Boxa dzięki temu pracuje dla Ciebie już ponad 2.050 €, a Twoje naliczenia dzienne zwiększają się. Stosując ten system po 6 miesiącach w obrocie będziesz miał ponad 7.000 €, a Twoje dzienne naliczenia wynosić już będą ponad 50 €. W taki sposób możesz po pewnym czasie zbudować sobie stabilny pasywny dochód w Omega Best. A to jaki dzienny zysk będziesz miał zależy już od Ciebie i Twojej inwestycji.

Projekt ten tworzą bardzo doświadczone osoby z wieloma sukcesami na swoim koncie.

Bartosz NafalskiBartosz Nafalski [CEO]:

Były Dyrektor Marketingowy MkCafe, Dr. Mark. MasPex, Dyr. Zarządzający Frugo, w wieku 21 lat otworzył pierwsze biuro maklerskie, które jako pierwsze wprowadzało firmy na giełdy, aktualnie właściciel ponad 40 firm w kilku krajach. Właściciel firmy Expedite zajmującej się optymalizacją podatkową wielu bardzo dużych firm.

 

Lukas Bozek [CFO]:Lucas Bozek

Właściciel Feat.Software, wieloletni trader forexowy dla Santander Bank.     Firma posiada również własny portal internetowy o tematyce finansów, kryptowalut, ekonomia, prawo itd. Prowadzony przez Magdalenę Bohdanowicz, która pracowała poprzednio dla TVN 24.

 

? Jak zarobić dodatkowo na polecaniu w Omega Best?

Istnieje tutaj kilka możliwości zarabiania. Czym wcześniej zajmiesz miejsce tym więcej zyskasz z systemu binarnego ponieważ część osób wpadać będzie do Twojej grupy dodatkowo. Korzystaj!

Zarabianie na promowaniu Active Box:

➡️ System binarny – każdy ma możliwość budowania dwóch linii (jedną buduję Ci ja i osoby w zespole dlatego czym wcześniej się rejestrujesz tym więcej korzyści, więcej osób wpadnie do Twojej grupy) zarabiasz 5 – 9% z obrotu słabszej linii. Aby zarabiać z systemu binarnego musisz być aktywny czyli mieć Activ Box za minimum 100 BB czyli 100 €.

➡️ Bonus bezpośredni – za bezpośredniego poleconego zawsze masz 6% prowizji.

➡️ Team bonus – bonus z obrotu twoich bezpośrednich poleconych (w zależności od wysokości obrotu)

➡️ Leader bonus – bonus za odebranie nagrody rzeczowej przez twojego poleconego (m.in. Iphone Xs, MacBook Pro, BMW M4 itd.)

WPŁATY I WYPŁATY: BitCoin

Omega Best – wideo promocyjne:

Prezentacja w języku polskim – Kliknij tutaj!

LINK DO REJESTRACJI: https://biznesonline.info/Omega

rejestracja

Od 05-02-2019 r. żeby się zarejestrować lub korzystać z platformy niezbędne jest korzystanie z dowolnego VPN-a, który umożliwi zmianie naszego IP na inny niż PL. W poniższym filmie (instrukcja krok po kroku) znajdziesz jak to zrobić, na przykładzie darmowego programu – Hide.me – Pobierz tutaj!

Po prawidłowej rejestracji masz 2 tygodnie aby kupić Activ Box-a za min. 50 EUR, jeżeli tego nie zrobisz Twoje konto zostanie skasowane!

Sprawdź jak pobrać program VPN na komputer, a następnie jak się zarejestrować lub zalogować na stronę Omega.Best

Proces rejestracji nowego użytkownika.

Z tego nagrania dowiesz się jak wykonać dziennie zadania w firmie Omega.best, które pozwolą Ci zarobić dodatkowy % z zakupionego pakietu.

Zobacz także: Wideo instrukcje obsługi programu Omega Best

Prezentacja Omega Best – konferencja w Dubaju – Kliknij tutaj!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub problemy skontaktuj się z nami klikając ikonę Messengera w prawym dolnym rogu strony. Odpowiemy możliwie najszybciej.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.

Dodaj komentarz