Przeglądając zasoby Internetu dosyć często natknąłem się na temat „zarabiania przez Internet”. Dlatego też postanowiłem przyjrzeć się tematowi bliżej.

Od początku 2015 roku testuję i przyglądam się różnym systemom do reklamowania swojego biznesu w sieci (promowanie sklepu, serwisu www czy produktu, reklama innych serwisów itd.) oraz do zarabiania pieniędzy. Znalazłem coś wartościowego i jestem naprawdę zadowolony z efektów swojej pracy, więc chciałbym się tym z Tobą podzielić.

Na tej stronie będę przedstawiał programy i firmy, w których realnie zarabiam i je przetestowałem, nie „cudowne nowości” – a sprawdzone programy i firmy, które płacą realne pieniądze. Będę to oczywiście potwierdzał odpowiednimi dowodami.

Wykorzystując zasadę „dywersyfikacji ryzyka” będę prezentował kilka firm, z którymi zarabiam. Powinieneś też w ten sposób podchodzić do zarabiania w internecie. Najpierw zacznij od najprostszej w/g Ciebie metody lub programu, który Ci się po prostu „spodobał”. Stopniowo pogłębiaj swoją wiedzę, dziel swoje zarobki i umieszczaj je w inny biznes w internecie. Z doświadczenia powiem, że może wydarzyć się wiele sytuacji losowych, na które nie mamy wpływu, a mogą one utrudnić nam przyszłe plany (związane z finansami).

„Krzesło nie będzie stało na jednej nodze, na dwóch też nie bardzo … ale na trzech lub czterech powinno dać radę” – pamiętaj, że tak może być z twoimi finansami.

Chciałbym, abyś jako przyszły inwestor i osoba zarabiająca duże pieniądze, podszedł do sprawy bardzo poważnie i przeczytał „Poradnik Inwestora HYIP” (programy podwyższonego ryzyka).

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami. Portal, który przeglądasz nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden, ale to żaden sposób na zarabianie pieniędzy nie daje nigdy 100% gwarancji zarobku i ode mnie tej gwarancji również nie otrzymasz. Prezentowane biznesy to programy, które osobiście sprawdziłem i z których usług korzystam.