iguverse

Natrafiłem na nową grę IguVerse na telefon w której bez wkładu własnego możemy zarobić realne pieniądze oraz stworzyć własnego zwierzaka NFT. Gra nazywa się IguVerse i jest dostępna zarówno na Androdzie i ISO.

IguVerse to gra społecznościowa typu Play to Earn. IguVerse definiuje NFT i GameFi za pomocą technologii sztucznej inteligencji AI. Aplikacja oferuje innowacyjną mechanikę gry — Spotkaj się, aby zarobić, wraz z dwoma kolejnymi koncepcjami zarabiania — Przenieś się, aby zarobić e Graj, aby zarobić, gdzie użytkownicy mogą wykonywać proste zadania, takie jak udostępnianie zdjęć zwierząt domowych w mediach społecznościowych lub spacery i karmienie ich, aby otrzymać nagrody.

oszustwo

Aby grać, powinieneś stworzyć wirtualne zwierzę PET, które będzie reprezentację twojego prawdziwego zwierzaka.

Użytkownicy IguVerse są wygradzani za wykonywanie zadań w kilku kategoriach.

Zadania w grze IguVerse:

  • Podziel się swoim zwierzakiem.

Aplikacja Iguverse z dnia na dzień zyskuje co raz więcej zwolenników i dynamicznie nabiera rozpędu. A to za sprawą mediów społecznościowych które będą nam potrzebne do wykonania pierwszego zadania jakim jest podzielenie się swoim zwierzakiem pod postacią gotowego szablonu, na naszych mediach społecznościowych (Instagram, tik tok etc.) Pamiętaj aby platforma na której będziesz wykonywał pierwsze zadanie, spełniała wymogi aplikacji, każdego dnia poddaję się to procesowi weryfikacji. Za to zadanie uzyskamy połowe naszego paska energii czyli 50 pkt energii.

  • Znajdź inne zwierzęta.

Wyszukaj inne zwierzaki w mediach społecznościowych na podstawie linków podsuniętych przez aplikację. Spisz ich kody z szablonów, które sami udostępnili jak to Ty poczyniłeś w pierwszym zadaniu. Po zakończeniu zadania otrzymasz 20 pkt energii.

  • Przejdź się ze swoim zwierzakiem.

W tym zadaniu nabierzemy zdrowego nawyku jakim jest codzienny spacer. Bierzemy telefon w dłoń i ruszamy na kilometrową wyprawę. Na wykonanie tego zadania, mamy 20 minut. Nagroda to 15 pkt energii.
TIP: Zachęcamy osobiście do spaceru i zdrowego trybu życia, jednakże jeśli danego dnia zabraknie Ci czasu, możesz łatwo
nadgonić punkty poruszając się pojazdem z prędkością poniżej 20 km/h. To też zadziała. Do dzieła!

  • Graj ze swoimi zwierzakami.

Ostatnie zadanie w naszym zestawieniu będzie polegało na niczym innym jak zagraniu w grę. Gra będzie polegać na przejściu zwierzakiem odpowiedniego dystansu i zdobyciu kolejnych 15 pkt energii. Mamy jednak tylko 3 życia więc bądźmy uważni. Zbieranie truskawek nie jest obowiązkowe, jednakże dodaje nam dodatkowe punkty odległości.
TIP: Gra będzie dużo przyjemniejsza i wyda się bardziej przejrzysta po przejściu na dark mode w ustawieniach naszego konta.
Jeśli o zwierzaka będziemy dbać będzie dawać nam on coraz większe profity.

Ekonomia gry IguVerse wykorzystuje dwa tokeny: IGU i IGUP. Pierwszy z nich jest tokenem rządzącym, a drugi służy jako token nagrody.

Zachęcamy do skorzystania z naszych linków i kodów polecających w ramach których każdy z was otrzyma 5% zniżki na zakupy w aplikacji i nie tylko!

Reflink: Kliknij tutaj!
lub w aplikacji dodaj w zakładce mój kod polecający : M2GNXP31

Jak zacząć?

  1. Pobierz aplikacje IguVerse i zarejstruj się już teraz! (LINK)
  2. Zarejestruj się w aplikacji.
  3. Stwórz darmowego NFT (zwierzaka).
  4. Zadbaj o poziom jego zdrowia i wykonuj codzienne zadania.

System poleceń

Zaproś innych użytkowników i zarabiaj jeszcze więcej dzięki programowi poleceń.
2% Bezpośrednie polecenie.
1% Polecenie pośrednie.

Program to SCAM! Nie rejestruj się w nim!

WAŻNE: Portal nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online.

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu pamiętaj o dokonaniu realistycznej oceny swoich możliwości finansowych, dokładnie wszystko przeczytaj i szczegółowo przeanalizuj, ewentualnie skonfrontuj z innymi podobnymi publikacjami.

Zarejestruj się na giełdę Binance (LINK)

binance

%d bloggers like this: