You are currently viewing Airdrop Bremit – 500 BRMT za darmo

Airdrop Bremit – 500 BRMT za darmo

Bremit to w pełni zdecentralizowana platforma przekazów pieniężnych oparta na technologii blockchain, oparta na technologii peer-to-peer.

Zaczęła wypłacać wysokie nagrody dla wczesnych użytkowników oraz ogłosiła rozpoczęcie kampanii airdrop. Kampania została stworzona, aby nagrodzić społeczność Bremit poprzez rozdanie ponad 500 milionów tokenów BRMT o wartości ponad 25 000 000 USD. Pierwsze wydarzenie airdrop już się rozpoczęło a 500 tokenów BRMT zostało rozdanych dla uczestników jako nagrody za rejestrację na oficjalnej platformie Bremit.

Pierwsza seria kampanii airdrop potrwa do 20 lipca 2021 roku. Wydarzenie może zakończyć się wcześniej, jeśli użytkownicy odbiorą przydzielone tokeny w ilości 500 000 000 szt.

Ilość kryptowaluty i przewidywana wartość: Zdobądź 500 BRMT i 200 BRMT za poleconego!

Wystarczy podać imię i nazwisko, adres email oraz go potwierdzić – to wszystko, na nasze konto zostanie dodane 500 BRMT o wartości 25 $

Przewodnik krok po kroku, aby zdobyć pierwszy token w BREMIT

 

rejestracja

Krok 1: Zarejestruj się na Bremit (możesz to zrobić bezpośrednio na https://biznesonline.info/bremit)

bremit_rejestracja

Aby rozpocząć, musisz podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. Możesz też zarejestrować się bezpośrednio za pomocą swojego konta Gmail.

Krok 2: Po zarejestrowaniu się z podaniem danych zobaczysz ten komunikat.

bremit_komunikat

Teraz musisz sprawdzić pocztę, w której otrzymasz link potwierdzający, aby kliknąć, że to twoje konto. Sprawdź folder Spam, jeśli nie widzisz go w swojej skrzynce odbiorczej.

Krok 3: Aktywuj swoje konto – kliknij w link, który otrzymałeś w e-mailu.

bremit_aktywacja

Otrzymany e-mail doprowadzi do aktywacji konta. Jeśli wybrałeś rejestrację za pomocą bezpośredniego logowania do Gmaila, nie otrzymasz tego e-maila.

Krok 4: Twoje konto zostało zweryfikowane. Użyj tych samych danych logowania, aby zalogować się na swoje konto.

bremit_rejestracja1

Krok 5: Otrzymujesz swoje tokeny BRMT.

bremit_airdrop

Krok 6: Zaloguj się na swój pulpit.

bremit_pulpit

To wszystko, teraz możesz zobaczyć swoje tokeny. Wkrótce stakowanie oraz aplikacja za którą będzie można dostać aż 1000 BRMT.

Dodaj komentarz