You are currently viewing 15 Funtów za darmowy Cashback w TopCashBack

15 Funtów za darmowy Cashback w TopCashBack

Na brytyjskim TopCashBack czasem pojawiają się oferty w których można zyskać cashback za samą rejestrację konta na jakiejś stronie czy też wypełnienie ankiety.

TopCashBack

Fajna promocja bez weryfikacji i wkładu własnego! Za kilka minut roboty mamy 15 funtów plus 20 za zaproszoną osobę.

Żeby zarobić wystarczy około 10 minut, cashback jest wypłacany do kilku dni.

Przy standardowej rejestracji otrzymujemy około 10 funtów, dodatkowe 5 funtów dostaniemy jeśli zarejestrujemy się z linku polecającego (ref)!

https://biznesonline.info/TopCashback

Zakładasz konto podając e-mail i hasło – >>> KLIKNIJ TU! <<<

rejestracja

Potwierdzasz e-mail, klikając w link aktywacyjny w otrzymanej wiadomości.

TopCashBack

Logujesz się, wchodzisz w Categories.

https://www.topcashback.co.uk/category/free-cashback/

na komputerze jest inny układ, od razu widać zakładkę Free Cashback, rozwijasz i wchodzisz w tę zakładkę.

TopCashBack

Wyświetlą się Ci oferty, znajdź “Profit Accumulator” Oferta niedostępna!

kliknij a następnie czerwony przycisk Get Cashback Now.

topcashback

teraz Start My Free Trial.

TopCashBack

uzupełniasz wymagane dane.

Na stronie zobaczysz kilka tutoriali, obok napisu Offer details wszędzie klikasz znak “V” (ptaszki) odznacz je. Za wykonanie tego zadania otrzymasz 8 funtów (obecnie 5,25 funtów).

Wracasz do strony głównej Topcashback do kategorii Free Cashback, wybierasz Opinion Outpost zakładasz konto i potwierdzasz e-mail. (Czasami idzie z 1h), wypełniasz 2 ankiety. Za tę czynność otrzymasz 1,84 funta.

TopCashBack

TopCashBack

 

Ponownie wracasz do zakładki Free Cashback tym razem wybierasz Testers Keepers Cashback, postępujesz identycznie jak w zadaniu powyżej.

TopCashBack

TopCashBack

Jeżeli jesteś na telefonie musisz włączyć “Wersja na komputer” w ustawieniach przeglądarki, na komputerze po prostu klikamy Sing up (Join Now po zaakceptowaniu cookies), w polu numer domu dajemy jakąś dowolną liczbę w Post code wpisujesz np. EC4Y 8AX. Uzupełniasz wymagane dane, tam gdzie trzeba podać numer telefonu wpisujesz 10 liczb np. 0163935428 – dane nie muszą być prawdziwe. Potwierdzamy e-mail i mamy 1,20 funta.

TopCashBack

 

W przeciągu ok. 20 minut w zakładce Account – Earnings powinniśmy widzieć nasze zarobki jako pending. Teraz należy poczekać kilka dni na zatwierdzenie cashback. Tak zarobione pieniądze można wypłacać na Monse, PayPal.

Reasumując, bez reflinku otrzymasz: 10 funtów!
Z reflinkiem: 15 funtów!

Tak jak pisałem powyżej, podawane dane nie muszą być prawdziwe, jedynie e-mail musi być prawdziwy, inaczej nie będziesz mógł aktywować konta.

Kolejne dostępne oferty, dzięki którym masz możliwość otrzymać refback i dokonać wypłaty zgromadzonych środków.

Nielsen Computer Panel Cashback Cashback Exclusive Offer (£ 10). Kliknij czerwony przycisk Get Cashback Now. Tworzysz nowe konto a następnie potwierdzasz e-mail. Osoba musi być z UK i mieć ukończone 18 lat. Uzupełnij dane z brytyjskim adresem (nie musi być prawdziwy). Opcjonalnie możesz posłużyć się danymi z generatora (https://tiny.pl/t3n7n), zostaw te dane otwarte bo będą Ci potrzebne jeszcze później. Przepisz dane z generatora (e-mail zostawiając swój). Zostaniesz przekierowany do logowania, następnie wypełniasz 3 ankiety i uzupełniasz wymagane dane. Po wypełnieniu ankiet (warunek konieczny) trzeba zainstalować ich program (można odinstalować po 7 dniach). Zainstaluj na komputerze, kliknij na plik, który Ci si pobrał i dodaj do Chrome, tam będzie przycisk aby dodać jako rozszerzenie. Po zainstalowaniu oprogramowania Nielsen na twoim komputerze, automatycznie weźmiesz udział w losowaniu 30.000 £. Za wykonanie tych zadań otrzymasz 10 funtów.

 Nielsen Computer Panel

LifePoints UK Cashback (£ 2,88‎), zakładasz konto, potwierdzasz maila i wykonujesz 1 ankietę. Za tę czynność otrzymasz 2,88 funta.

Remitly – kliknij przycisk Get Cashback Now, wyślij przelew do siebie na 10 funtów (Revolut / Monese – > PL lub odwrotnie), to wszystko!

Jeśli ktoś ma problem z cashback i nie może uzbierać 10 funtów potrzebnych do wypłaty, to można wykonać inne cashbacki, są na bieżąco aktualizowane w powyższej instrukcji. Żeby je wykonać należy użyć VPN z IP z UK (np. darmowa aplikacja Tunnel Bear – https://www.tunnelbear.com/download). Możesz wykonać np.: cashbacki 20cogs za co otrzymamy 1,20 funta oraz cashback Survey Spotter za którego otrzymamy 0,94 funta. Trzeba tam założyć konto i zrobić minimum 1 ankietę (Survey).

Wypłata możliwa na PayPal od 0,01 funta. Swój adres PayPal uzupełnij w zakładce My account – My profile – Account Details – Payout Details. Aby wypłacić zebrane cashback muszą zostać zaakceptowane (zajmuje ok 2 tygodni). Prawidłowa akceptacja to zmiana statusu na Payable w zakładce Earnings. Wtedy można wypłacić w Menu – Payout i tam wybieramy PayPal.

Na koniec należy wejść w ACCOUNT-> MY PROFILE -> MEMBERSHIP DETAILS. Następnie kliknij DOWNGRADE from TopCashBack “Plus to Classic”, wybierz dowolny powód i kliknij zielony przycisk Downgrade. Jest to zamiana konta PREMIUM na DARMOWE.

Dodaj komentarz