VISA Binance

Czy kiedykolwiek próbowałeś robić zakupy online lub płacić rachunki za pomocą kryptowalut?

binance-bnb

Istnieją dedykowane usługi, dzięki którym mamy możliwość używania kryptowaluty jako metodę płatności.

Są usługi, które dokonują płatności za Ciebie i pobierają twoje kryptowaluty. Alternatywą jest sprzedaż kryptowaluty i oczekiwanie na wypłatę na konto bankowe. Obie te metody są nie tylko niewygodne i powolne, ale czasami mogą być również dość drogie.

Binance zawsze myśli o nowych produktach i usługach, które będą ciągle rozwijać kryptografię i ułatwią życie użytkownikom każdego dnia. Giełda poszła o krok dalej i prezentuje produkt, na który wszyscy czekali.

Karta VISA Binance działa jak zwykła karta debetowa wydawana przez Twój bank – tutaj Twoje konto Binance.com. Doładowujesz swoją kartę środkami za pośrednictwem aplikacji Binance Card w kryptowalucie Bitcoin (BTC) lub Binance Coin (BNB). To tak proste, jak przenoszenie BNB z jednego portfela do drugiego. Twoja karta skorzysta z salda do płatności kartą i automatycznie przeliczy wszystkie wydatki za każdym razem, gdy dokonujesz płatności. Karta Binance jest wydawana przez Visa i jest akceptowana przez ponad 46 milionów punktów offline i online w 200 regionach i terytoriach, co sprawia, że ​​zakupy pryz pomocy kryptowalut są łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Już wkrótce nie będziesz już musiał sprzedawać swoich kryptowalut, aby zapłacić za zakupy, rachunki itp. Dzięki karcie Binance możesz nadal trzymać swoje środki na giełdzie a wydawać tylko tyle, ile potrzebujesz, aby dokonać płatności.

visa binance

Karta Binance jest obecnie dostępna jako karta wirtualna w wersji Beta, wkrótce pojawi się karta fizyczna.

Gdzie mogę dostać moją kartę Binance?

Obecnie dostępna jest tylko karta Binance w wersji beta. W przeciągu najbliższych tygodni będzie ona udostępniona globalnie wszystkim nowym i istniejącym użytkownikom Binance.
Aby otrzymać kartę, należy pobrać aplikację Binance Card, zalogować się na swoje konto Binance i przejść przez prostą procedurę weryfikacji KYC. Jednorazowa płatność przy wydaniu karty wynosi 15 USD, są one przekazywane w formie BTC lub BNB na jej saldo. Jednocześnie giełda deklaruje brak miesięcznych i rocznych prowizji.

Jak korzystać z karty po jej otrzymaniu?

Wszystko, czego potrzebujesz do używania i kontrolowania karty, znajduje się w interfejsie aplikacji Binance Card. Aplikacja pozwala zarządzać swoimi środkami, bezpieczeństwem kart i wydatkami za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Po otrzymaniu nowej karty musisz doładować ją środkami. Po przeniesieniu BTC lub BNB z portfela Binance.com do portfela Binance Card można już korzystać z karty.
Aplikacja Binance Card będzie dostępna wkrótce.

 

Źródło: https://www.binance.com/en/blog/421499824684900479/Introducing-the-Binance-Card-Shop-and-Pay-With-Crypto-Anywhere-in-the-World