letyshops

LetyShops to serwis, który oferuje cashback za zakupy w internecie. Posiada wewnętrzną wyszukiwarkę sklepów partnerskich, które za zrobienie zakupów zwrócą część wydanej kwoty. Sklepy internetowe zostały podzielone na rozmaite kategorie, takie jak podróże, odzież i obuwie, dostawa żywności czy wszystko dla domu, co sprawia, że każdy użytkownik znajdzie tu oferty dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Sklepy partnerskie współpracujące z LetyShops to min.: AliExpress, Allegro, Groupon, Banggood, GearBest, Smyk, Lidl, Auchan Direct, Pyszne.pl, Eobuwie.pl, Smyk, Media Markt, Rtv Euro Agd, Empik.com, Booking.com, Douglas i inne.

Jaki cashback możemy otrzymać za zakupy?

Wartość jest różna i może być procentowa od wydanej kwoty oraz stała kwota po przekroczeniu określonego progu.

Wysokość zwrotu zależy od:

 • wartości produktów jakie zamówisz;
 • % prowizji jaką sklep dzieli się z użytkownikami;
 • kategorii produktów, np.: gorące oferty to ograniczony w czasie lub w ilości zwiększony cashback podniesiony przez LetyShops, w którym zamiast (przykładowo) 2,5 % zwrotu od wartości zakupów dostaniemy 4 %.

Jak uzyskać cashback?

 1. Zarejestruj się w LetyShops;
 2. Potwierdź swój kraj i walutę;
 3. Potwierdź swój e-mail klikając w przysłany link aktywacyjny;
 4. Zainstaluj wtyczkę do przeglądarki, która będzie Cię informować o możliwości otrzymania cashback;
 5. Polecaj Letyshops znajomym, by otrzymywać dodatkowe profity. Za każdym razem, gdy jeden z twoich znajomych dokonuje zakupu z LetyShops, otrzymujesz 15% cashback za jego zakupy.

Konto Premium w LetyShops – odbierz bonus za rejestrację!
Zarejestruj się z tego linku w LetyShops.

rejestracja

Po ukończeniu rejestracji otrzymasz za darmo konto Premium na 7 dni. To oznacza, że twój zwrot cashback będzie o 30% wyższy.

Uzyskanie zwrotu cashback jeszcze nigdy nie było tak proste:

 • Wybierz sklep wewnątrz aplikacji;
 • Przejdź do sklepu i dokonaj zakupu, tak jak robisz to zazwyczaj;
 • Cashback automatycznie pojawi się na twoim koncie.

Logując się na swoje konto, w dowolnej chwili możesz sprawdzić ilość oraz status zgromadzonych środków cashback. Możesz wypłacić środki poprzez aplikację na swoje konto bankowe lub PayPal.

Jeśli zamawiasz na telefonie, pobierz aplikację ze strony, znajdź z listy sklep z którego chcesz kupić dany produkt. Otwórz sklep z listy i złóż normalnie zamówienie – po ok 30 min. czasami 24h twój zwrot zostanie naliczony.

Jeśli zamawiasz najczęściej przy użyciu komputera – zainstaluj wtyczkę do przeglądarki. Będąc na stronie sklepu, otwórz wtyczkę i kliknij „Aktywuj zwrot gotówki”.

%d bloggers like this: