binance_logo

Binance to bardzo popularna giełda, jedna z największych giełd kryptowalut na Świecie, 2.6 mld USD obrotu, ponad 1.500.000 zarejestrowanych użytkowników, aplikacja na desktop, Android i iOS oraz ok. 200 par kryptowalut!

Dodatkowo wypłaty do 2 BTC na 24h bez weryfikacji.

Firma rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2017 roku. Firma została założona przez Changpeng Zhao. Obecny CEO Binance wcześniej był dyrektorem Działu Rozwoju w Blockchain, współzałożycielem i CTO w OKCoin, a także założycielem i dyrektorem Generalnym w BijieTech.

binance

Binance oferuje sporo coinów do wyboru w tym popularna ostatnio IOTA. Obecnie jest około 150 par na których można handlować. Cały czas dochodzą nowe. Giełda Binance obsługuje tylko kryptowaluty. Nie są dostępne waluty FIAT. Binance emituje też własnego coina BNB

https://coinmarketcap.com/currencies/binance-coin/

Binance wprowadził swój własny token BNB. Jeśli płacisz za opłaty tradingowe w BNB, otrzymujesz 50% zniżki. BNB ma całkowitą podaż 200 milionów, z czego 100 milionów (50%) było dostępnych w ICO, 80 milionów (40%) zostało przekazanych zespołowi założycielskiemu, a 20 milionów (10%) aniołom biznesu.

binance

Zobacz również: Polska giełda i portfel kryptowalut.

FUNKCJE

– podstawowy i zaawansowany widok tradingu;
– niskie opłaty kupno i sprzedaż – 0,1% (zdyskontowane do 0,05% w przypadku płatności za pomocą BNB);
– szybka i skalowalna platforma przystosowana do obsługi dużego ruchu;
– wysoka płynność;
– brak dostępności rynków z tradycyjnymi walutami (USD, EURO);
– dostępna w pełni funkcjonalna aplikacja mobilna.
– programy partnerski;
– obsługa wielu języków;
– zabezpieczenia typu 2FA;
– standardowe funkcje transakcyjne: zlecenia rynkowe, stop limit

REJESTRACJA

Rejestracja wygląda standardowo. Klikasz register. Podajesz adres email i hasło. Następnie w celu potwierdzenia klikasz w link przesłany na podany email.

Załóż Konto na Binance

binance qr

WERYFIKACJA

Są trzy poziomy. Pierwszy nie wymaga weryfikacji i zapewnia limit dziennych wypłat 2 BTC. Drugi wymaga przesłania skanu dokumentów i zapewnia limit dziennych wypłat 100 BTC. Trzeci wymaga kontaktu z supportem i pozwala ustalić dzienny limit wypłat większy niż 100 BTC.

PROWIZJE

Giełda oferuje bardzo niskie prowizje od transakcji. Mianowicie 0.1% od ofert kupna i sprzedaży. Jeśli zakupisz ich monetę BNB i będziesz trzymał ją na giełdzie dostaniesz 50% rabatu. Wtedy prowizja od transakcji wyniesie 0.05% i będzie pobierana tylko z Twojego salda BNB.

SUPPORT

Na chwilę obecną support odpowiada bardzo sprawnie.

PROGRAM PARTNERSKI

Binance posiada program partnerski. Od obrotu zarejestrowanych z Twojego linku partnerskiego możesz otrzymać 50% prowizji, którą dostaje giełda. Jest ona wypłacana w czasie rzeczywistym w walucie na której była dokonana transakcja.

binance

Zobacz wideo jak założyć konto i poruszać się po giełdzie Binance.

%d bloggers like this: