kryptowaluta

Bitsdaq

to nowa giełda z siedzibą w Hongkongu i oficjalny partner Bittrex w Makau, Singapurze i Kanadzie. Głównym celem działalności jest zostać globalną platformą handlu kryptowalutami w Azji.

14 stycznia 2019r. Bitsdaq wprowadza na rynek platformę handlu elektronicznego w tym miesiącu, wykorzystując najnowocześniejszą technologię Bittrex, aby zapewnić klientom bezpieczną, zaawansowaną i niezawodną platformę oraz szeroki wybór tokenów cyfrowych.

Airdrop Bitsdaq to darmowe tokeny BXBC:

❗️Za założenie konta otrzymasz 1000 BXBC
❗️Za codzienne logowanie (do 31-03-2019r.) 200 BXBC
❗️Za pełną weryfikacje KYC 4000 BXBC
❗️Za osobę poleconą 500 BXBC

❗️Za pełną weryfikacje KYC osoby poleconej 1000 BXBC

Źródło:

https://bitsdaq.com/candy-activity

bitsgaq airdrop

W kwietniu tego roku otwiera się partner Bittrex – nowa giełda Bitsdaq dla krajów azjatyckich, zarejestrowana w Hong Kongu. Istnieje ogromna szansa, aby zarobić świetne pieniądze!
Nie jest potrzebna żadna inwestycja, jedyne co należy zrobić to zarejestrować się i natychmiast uzyskać 1000 tokenów BXBC za samą rejestracje na giełdzie. Dodatkowo za codzienne wejście na giełdę (do końca marca) otrzymasz 200 tokenów BXBC a za zaproszenie partnera 800 tokenów BXBC. Jeżeli przeprowadzisz osobistą weryfikację kolejne 4000 tokenów BXBC może być Twoje.
Nie musisz nic płacić, do końca marca jest możliwość otrzymać te tokeny CAŁKOWICIE ZA DARMO!
Potrafisz sobie wyobrazić, że do 31 marca posiadasz 20000 tokenów BXBC na swoim koncie, a do końca roku każdy nich będzie warty tylko 1$ …

rejestracja

Przewodnik krok po kroku:

1. Wejdź na stronę www.bitsdaq.com
2. Uzupełnij wymagane pola, podając swój e-mail i hasło;
3. Wpisz otrzymany kod weryfikacyjny z otrzymanej wiadomości e-mail;
4. Po zalogowaniu się do panelu możesz zobaczyć swoje tokeny BXBC;
5. Zweryfikuj swój numer telefonu, bez tego nie będziesz mógł dokonywać wypłaty!
6. Zdobądź dodatkowe darmowe tokeny BXBC za każdego polecającego.

rejestracja

Partnerstwo Bitsdaq i Bittrex łączy globalne przywództwo Bittrex w branży blockchain z wizją i doświadczeniem innowacyjnego zespołu Bitsdaq w Azji z głęboką znajomością lokalnych rynków. To partnerstwo zwiększy globalną akceptację technologii blockchain, dając klientom w Azji dostęp do dużego wyboru zasobów cyfrowych, w tym dostępnych na platformach Bittrex i Bittrex International.

Bitsdaq będzie nadzorował zarządzanie nową platformą transakcyjną, dbając o obsługę klienta i zgodność z przepisami, a także zapewniając obsługę klienta, marketing, sprzedaż i zindywidualizowany rozwój.

„Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wprowadzić szeroką gamę kryptowalut Bittrex na rynek azjatycki” – powiedział Ricky Ng, prezes i dyrektor generalny Bitsdaq. „Aby stworzyć wydajną, niezawodną i bezpieczną platformę do handlu zasobami cyfrowymi w Azji, potrzeba wyjątkowego połączenia zaawansowanej technologii i wiedzy finansowej, znaleźliśmy idealnego partnera, aby zapewnić bezpieczne środowisko dla naszych klientów i całej społeczności”.

Zobacz także: Airdrop prosty sposób na darmowe kryptowaluty

Bitsdaq wykorzysta najlepsze w praktyce procesy KYC i AML, dając użytkownikom jedną z najlepszych platform transakcyjnych w regionie azjatyckim i potencjał dostępu do globalnych rynków.

„Bittrex napędza rewolucję blockchain poprzez strategiczne globalne partnerstwo, które wykorzystuje naszą autorską technologię do uruchamiania zaawansowanych, bezpiecznych i niezawodnych cyfrowych platform wymiany aktywów w wielu krajach” – powiedział Bill Shihara, dyrektor generalny Bittrex. „Dzięki tej współpracy klienci Bitsdaq będą mieli dostęp do niezawodnej, nowoczesnej platformy transakcyjnej z szerokim wyborem tokenów cyfrowych, a Bittrex będzie nadal wypełniać naszą misję promowania wdrażania technologii blockchain na całym świecie.”

O Bitsdaq

Bitsdaq to bezpieczna, niezawodna i zaawansowana platforma zasobów cyfrowych działająca w Azji i zbudowana na najnowocześniejszej technologii handlowej Bittrex. Firma oferuje ogromne możliwości i rozwiązania dla klientów, którzy chcą uzyskać dostęp do szerszego wyboru zasobów cyfrowych na bezpiecznej i niezawodnej platformie. Nowa platforma zostanie poddana wielotygodniowemu okresowi próbnemu, aby zapewnić sprawne działanie dla międzynarodowych klientów. Informacje dotyczące procesu umieszczania tokena znajdują się na stronie www.bitsdaq.com.

O Bittrex

Firma Bittrex, założona w 2014 roku przez trzech inżynierów cyberbezpieczeństwa, jest cyfrową platformą handlu zasobami działającą w Stanach Zjednoczonych, zapewniającą handel w czasie rzeczywistym, niezawodne portfele cyfrowe i najlepsze w branży praktyki bezpieczeństwa. Ich misją jest pomoc w rozwoju branży blockchain poprzez wspieranie innowacji, inkubację nowych i pojawiających się technologii oraz napędzanie transformacyjnych zmian. Bittrex, Inc. nie jest regulowaną giełdą w ramach amerykańskich przepisów dotyczących papierów wartościowych.

O Bittrex International

Bittrex International prowadzi bezpieczną, niezawodną i zaawansowaną platformę zasobów cyfrowych opartą na najnowocześniejszej technologii handlowej Bittrex. Ich misją jest być siłą napędową rewolucji Blockchain, zwiększając zastosowanie tej innowacyjnej technologii na całym świecie. Ta międzynarodowa platforma transakcyjna działa w ramach regulacyjnych ustanowionych przez Unię Europejską i rząd maltański, w tym na mocy Ustawy o wirtualnych aktywach finansowych na Malcie. Firma wystąpi do Malta Financial Services Authority, aby stać się regulowaną giełdą Virtual Financial Asset.