You are currently viewing Coinquista nowa polska giełda z licencją KNF

Coinquista nowa polska giełda z licencją KNF

Coinquista S.A.

polska giełda kryptowalut i spółka wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych KNF, prowadzi aktualnie emisję akcji.

Każdy może zainwestować w firmę, która swoją działalność prowadzi na perspektywicznym rynku kryptowalut. Każdy z akcjonariuszy może też liczyć na atrakcyjne bonusy.

 giełda coinquista

Coinquista zamierza również zebrać pieniądze od inwestorów na dalszy rozwój przy współpracy z Beesfund. Nawet do 4 milionów złotych może pomóc firmie w rozwoju i ekspansji zagranicznej na rynki na całym świecie. Spółka wystawia na sprzedaż 20 % akcji. Koszt jednej akcji to 16 zł, a wysokość minimalnej inwestycji ustalono na 48 zł.

Nowa Polska giełda, spełniła wszystkie warunki KNF aby mogla być zarejestrowana jako firma płatnicza, jest to połączenie giełdy kryptowalutowej z opcjami płatniczymi np. opłacanie rachunków. Planowane są również karty płatnicze.

Masz już swój portfel sprzętowy – Ledger Nano S

Wraz z rozpoczęciem działalności firma prowadzi akcję promocyjną, oferując tokeny swojej giełdy.

Za prawidłową rejestrację otrzymasz 100 tokenów, a za każdą osobę poleconą kolejne 10. Można również kupować akcje i stać się akcjonariuszem giełdy.

Działa już strona giełdy, na której można przyjrzeć się oferowanym przez nią rozwiązaniom. Oficjalny start platformy planowany jest na przełomie marca i kwietnia 2019 roku.

Nowy ciekawy projekt oraz możliwość otrzymania darmowych tokenów!

Jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam do rejestracji.

rejestracja

Zaproś znajomych i otrzymaj do 40% prowizji płaconej przez poleconych użytkowników. Zaproszeni znajomi otrzymają 100 tokenów CoinquistaCoin na start, a Ty zyskasz dodatkowe 10 tokenów CoinquistaCoin i wieczną prowizję.

Dodaj komentarz