You are currently viewing Twisto – kup teraz, zapłać później
twisto

Twisto – kup teraz, zapłać później

Z Twisto robisz zakupy i sam decydujesz, kiedy chcesz za nie zapłacić. Możesz to zrobić od razu lub maksymalnie do 45 dni od zakupu. Bez opłat i bez odsetek!

aplikacja twisto

Kupuj w Polsce i za granicą z najkorzystniejszym kursem wymiany.

Twisto to FinTech, oferujący wyjątkowo wygodną metodę płatności za zakupy w internecie. Wystarczy tylko jedno kliknięcie myszki, żeby zrealizować zakup. Twisto przekazuje płatność do sklepu a kupujący ma trzy tygodnie na przetestowanie kupionych produktów i podjęcie decyzji czy chce je zatrzymać. W trakcie tego czasu nasze pieniądze pozostają na koncie. Dzięki takiemu procesowi wydłuża się do 21 dni okres na zwrot towaru bez podawania przyczyny. Umożliwia to dla kupującego odroczoną płatność o te 21 dni.

Rozpoczął się dynamiczny rozwój na polskim rynku. Będziemy mieli możliwość korzystania z aplikacji z bezpłatnym limitem kredytowym oraz kartę wielowalutową, z najbardziej korzystnym kursem wymiany walut jeżeli płacimy w innej walucie.

Twisto uruchomiło program partnerski, w którym zarówno osoba polecająca, jak i osoba, której usługę polecimy, otrzymają po założeniu konta po 50 zł do wydania na zakupy internetowe.

Zorganizowano również konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:
– 3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy;
– 3x użyczenie samochodu Tesla Model 3 na okres jednego miesiąca;
– 3x telefon Apple iPhone Xs 64GB;
– 8x smart zegarek Apple Watch series 4.

Jako ciekawostka, wygrana iPhone’a lub Watcha nie eliminuje z rywalizacji o wypożyczenie Tesli, dlatego rekordziści pod względem aktywności udziału w programie, mogą liczyć na 50 zł za każde skutecznie polecenie, iPhone’a Xs albo Apple Watch oraz Teslę na 3 miesiące.

Wygraj Apple Watch, iPhone XS oraz wypożyczenie Tesla 3!

twisto

Co zrobić, żeby wygrać?

1. Pobierz aplikację Twisto i zarejestruj się. Podczas rejestracji pamiętaj, aby podać “Kod promocyjny Twisto” – MARCINF2, gdy zostaniesz o niego zapytany – jeśli tego nie zrobisz bonus nie zostanie naliczony.

rejestracja
2. Po pozytywnej weryfikacji (badana jest m.in. zdolność kredytowa), w zakładce „moje benefity” znajdziesz swój własny link polecający. Zachęcaj znajomych do rejestracji i zbieraj punkty. W momencie, gdy wniosek znajomego zostanie zaakceptowany, zyskasz dodatkowe punkty. Dodatkowo i Ty i znajomy otrzymacie po 50 zł na start.

Co tydzień masz szansę wygrać!

Poznaj regulamin konkursu.

To jeszcze nie koniec bonusów. Każdy uczestnik konkursu otrzyma od Twisto.pl konto z pakietem Plus oraz kartę z limitowanej edycji.

Konkurs trwa do 19 grudnia 2019 roku. Polega na zbieraniu punktów, przyznawanych za skuteczne polecenie nowych klientów (1 skutecznie polecony znajomy = 1 punkt dla polecającego).

Twisto.pl regularnie weryfikuje liczbę punktów posiadanych przez uczestników, co kilka dni wręczając nagrodę w postaci wybranego sprzętu Apple. Uczestnicy, posiadający najwięcej punktów na dany dzień, otrzymają następujące nagrody:

– 3.10.2019, 17.10.2019, 31.10.2019, 14.11.2019, 28.11.2019, 12.12.2019 – Apple Watch series 4;
– 21.10.2019, 18.11.2019, 16.12.2019 – iPhone Xs.

Na tym etapie nagrodę można otrzymać tylko raz. Ostatnim dniem, w którym organizator zweryfikuje liczbę poleceń, będzie 19 grudnia 2019r. Pierwsze trzy osoby z najwyższą liczbą punktów otrzymają możliwość bezpłatnego wypożyczenia samochodu Tesla Model 3 na okres trzech miesięcy. Zdobywcy od 4 do 6 będą mogli się cieszyć użyczeniem samochodu na okres jednego miesiąca.

Oferta specjalna!

Dla wszystkich, którzy zarejestrują się w Twisto z tego linku, zostaną udostępnione środki w wysokości 50 złotych. Pieniądze będzie można wydać już teraz w jednym ze sklepów oferujących płatności Twisto, a osoby, które wstrzymają się z zakupem do momentu debiutu aplikacji FinTechu (połowa października), będą mogły zrealizować bonus w dowolnym sklepie honorującym płatności kartą Mastercard.

 

 

Dodaj komentarz