You are currently viewing BRAVE przeglądarka stron internetowych oferująca ochronę prywatności

BRAVE przeglądarka stron internetowych oferująca ochronę prywatności

Przeglądarka stron internetowych BRAVE to blokada niechcianych reklam, zwiększone bezpieczeństwo i ochrona prywatności oraz możliwość zarabiania kryptowaluty Basic Attention Token (BAT).

Chcesz zarabiać i zdobywać kryptowaluty za samo używanie swojej przeglądarki?

Proszę bardzo jest taka możliwość, wystarczy że będziesz używać przeglądarki stron www Brave zamiast swojej obecnej przeglądarki. Dokładnie za tą czynność można otrzymywać kryptowalutę BAT. Wystarczy pobrać przeglądarkę BRAVE z oficjalnego serwera firmy Brave Software Inc. która pozwala surfować po internecie szybciej, wygodniej, bez uporczywych reklam. Jest ona bardzo podobna do popularnych przeglądarek które znacie czyli Chrome czy Mozilla Firefox.

Brave

Jak zarabiać na Brave Browser Rewards?

Przeglądarka Brave pozwala na zarabianie kryptowaluty na reklamach, przy czym wystarczy jej używać tak samo jak poprzedniej, którą mieliśmy wcześniej. Aby otrzymywać wynagrodzenie za obejrzane reklamy trzeba ją pobrać i zainstalować.

Pobierz przeglądarkę Brave Browser na swój komputer lub telefon.

downloadDownload – Pobierz za darmo!

Brave browser
Obsługiwane systemy operacyjne: Windows, OS X, Linux, iOS, Android

Zarabianie pieniędzy dzięki przeglądarce Brave jest proste i pozwala otrzymywać Coiny za codzienne korzystanie z sieci. Wystarczy przeglądać strony internetowe z wyłączonym AdBlocker’em Brave, aby otrzymywać nagrody w postaci tokenów BAT – waluty Brave. Aby jednak zarabiać na reklamach w przeglądarce Brave, należy zalogować się do programu Brave Rewards w panelu przeglądarki. Aby panel był aktywny i aby otrzymywać swoje tokeny (pieniądze), należy dodatkowo połączyć go z wirtualnym portfelem Uphold. Który jest już dostępny w panelu Brave Rewards i jest rekomendowany w celu zakończenia procesu weryfikacji. Po założeniu konta na Uphold najlepiej użyć dwustopniowej weryfikacji za pomocą aplikacji Authy czy Google Authenticator aby się zabezpieczyć. Poza zarabianiem na codziennym korzystaniu z przeglądarki, reklamach które tak czy inaczej zawsze się nam pojawiają. Brave ma wiele innych możliwości otrzymywania nagród. Są one wciąż rozwijane i adresowane są zarówno do deweloperów i webmasterów, jak do zwykłych użytkowników oraz twórców.

Skorzystaj z unikatowych funkcjonalności, korzystaj z Brave Rewards aby zarabiać tokeny BAT i wspierać twórców!

Kupno i sprzedaż tokenów BAT – Gdzie kupić Basic Attention Token?

Obecnie dostępne są trzy możliwości, które pozwolą na zakup tokenów BAT:

Uphold usługa przekazu środków, która obsługuje BAT i wiele innych kryptowalut. Obsługiwane metody płatności obejmują karty bankowe i giełdy kryptowalut.

– Portfel BAT są one w stanie automatycznie przekształcić najpopularniejsze kryptowaluty w BAT. Ten proces konwersji odbywa się w tle.

– Giełda kryptowalut między innymi: Binance, Huobi, BitBay, Poloniex i inne.

 

 

giełda KuCoin

Dodaj komentarz