stellar-xlm

Coinbase rozdaje miliard Stellar Lumens (XLM) z Stellar Development Foundation aby nauczyć użytkowników o protokole Stellar.

Uprawnieni klienci Coinbase otrzymają w ciągu najbliższych dni e-mail z zaproszeniem, aby zarobić do 10$, przeglądając samouczki i odpowiadając na pytania quizowe. Udostępniając swój unikalny link polecający, dzięki temu będziesz mógł zarobić do 40$ więcej w XLM. Wystarczy tylko czterech poleconych, którzy ukończą wirtualne lekcje.

Aż miliard XLM zostanie rozdane w ramach tej akcji. Fundusze te dostarczane są przez Stellar Development Foundation (SDF), organizację non-profit, która pomaga rozwijać protokół Stellar.

Misją Coinbase jest stworzenie otwartego systemu finansowego dla świata. Firma wierzy, że jest to sposób na zwiększenie wolności gospodarczej, innowacji, wydajności i równości szans dla wszystkich. Cel Stellar polegający na skuteczniejszym łączeniu banków, systemów płatności i ludzi niż dzisiejsza infrastruktura finansowa jest przykładem tego, jak krypto może pomóc w osiągnięciu tej wizji.

W tym kontekście Stellar ma na celu umożliwienie szybkiego i skutecznego wydawania, wymiany i przekazywania pieniędzy w nowy sposób.
Stellar Lumen (XLM) działa jako uniwersalny tłumacz między każdą walutą obsługiwaną przez sieć Stellar, mającą na celu umożliwienie ludziom i firmom wykorzystującym Stellar wysyłanie dowolnej formy waluty szybko, tanio i globalnie. Możesz przeczytać więcej o Stellar na Stellar.org lub na Coinbase.com.

 

Źródło

https://blog.coinbase.com/earn-50-of-xlm-for-learning-about-stellar-and-inviting-your-friends-2183effcde16

Czynności jakie trzeba wykonać:

  • Zaloguj się na Coinbase lub jeżeli nie jesteś jeszcze użytkownikiem zarejestruj się!

rejestracja

  • Postępuj zgodnie ze wskazówkami podczas zakładania nowego konta oraz dokonaj weryfikacji KYC.
  • Kliknij EARN $50 XLM

  • Obejrzyj wirtualne lekcje Get started

  • Zapisz się na listę oczekujących klikając Join waitlist

  • Zaproś znajomych, wysyłając im swój link partnerski, żeby zarobić więcej.

giełda KuCoin