You are currently viewing Zarabianie w Internecie cd.

Zarabianie w Internecie cd.

Praca w Internecie czy też zarabianie w Internecie

zazwyczaj kojarzona jest z dodatkowym źródłem dochodu lub dochodem pasywnym. Oczywiście są osoby, które osiągają ponadprzeciętne wynagrodzenia i nazywani są Liderami czy też Sponsorami. Niektórzy z nich potrafią wprowadzić nową osobę do “biznesu”, wyjaśnić wszystkie wątpliwości, pokazać skuteczne metody działania oraz być dyspozycyjne jeżeli zachodzi takowa potrzeba. Niestety są też tacy Liderzy, którym tylko zależy na pozyskaniu nowych partnerów, opowiedzenie lub pokazanie jak inni to robią a ich wsparcie ogranicza się zazwyczaj do tego żeby pozyskać prowizję od nowej osoby. Dlatego przed przystąpieniem do jakiegokolwiek biznesu, warto wcześniej nawiązać kontakt, rozmawiać i poznać przyszłego partnera. To samo dotyczy późniejszego pozyskiwania (rekrutacji) potencjalnych nowych współpracowników.

W dalszej części przedstawię kolejne modele zarabiania w Internecie.

Multi Level Marketing (MLM)

Marketing wielopoziomowy w skrócie dystrybucja  produktu lub usługi poza tradycyjną siecią sprzedaży, przez co ogranicza się koszty związane z dystrybucją, reklamą, promocją a zaoszczędzone w ten sposób środki pieniężna są przeznaczone na wynagrodzenia współpracowników. Ideą jest budowa jak największej grupy dystrybutorów czy też odbiorców co ma się przełożyć na zwiększenie sprzedaży produktów lub usług firmy. Rozbudowując grupę sprzedażową osiąga się tzw. “dochód pasywny”.

Są 3 rodzaje możliwości współpracy w branży MLM:

– zakup produktów lub usług po cenach hurtowych – pominięcie marży pośredników, skrócenie czasu dostawy;

– dystrybucja (sprzedaż) produktów lub usług – zarabianie zazwyczaj wysokiej prowizji na sprzedaży rodzinie, znajomym i innym;

– budowanie struktury sprzedaży (grupy dystrybutorów) – najważniejszy aspekt, teoretycznie najprostszy a jednocześnie najtrudniejszy do realizacji. Polega na ciągłej rekrutacji nowych współpracowników, umożliwianie innym zarabiania razem z Tobą. Poprzez realizację planu marketingowego, mamy możliwość zostania liderem i osiągnięcia wolności finansowej lub dodatkowych profitów np. zakup super samochodu na preferencyjnych warunkach.

Jest wielu zwolenników, nie mniej też przeciwników zarabiania w modelu MLM, jednak decyzję o ewentualnej działalności, każdy powinien podjąć sam po przeanalizowaniu wszystkich “za” i “przeciw”.

Najbardziej znane, rozpoznawane firm z branży MLM: Amway, Oriflame, FM World / FM Group, Akuna Polska, MonaVie, Herbalife Polska, Lyoness itd.

Zablokowana treść – blokada contentu (Gateway)

Blokowanie zawartości zarówno tej własnej prywatnej lub fałszywej celem otrzymania wynagrodzenia po jej udostępnieniu. Doskonałym przykładem są modele zarobkowe CPA i PPA, które opisywałem w poprzednim artykule – Marketing Internetowy związany z wykonywaniem czynności.

AstroCash

Social Media

Media społecznościowe (portale społecznościowe) innowacyjne podejście do nowoczesnych narzędzi marketingowych daje w zasadzie nieograniczone możliwości zarobkowe nie tylko dla właścicieli portali ale też dla osób mających jeden cel – zysk. Każdy dotychczasowy rodzaj reklamy już był wykorzystywany, obecnie jest czas wykorzystanie nowych nośników promocji. Jeżeli chcesz dotrzeć do nowych klientów, sprzedawać więcej musisz wykorzystać możliwości jakie dają właśnie media społecznościowe czy też marketing mobilny. To tutaj możesz dokładnie sprecyzować grupę docelową odbiorców, co niewątpliwie przełoży się na zwiększenie Twoich przychodów!

social media

Tych Social Mediów, nikomu chyba nie trzeba przedstawiać.

Facebook, Youtube, Instagram, Twitter…

Social Media

Już niedługo następny artykuł pokazujący inne modele przedstawiające jak pracować w Internecie tj. zakłady bukmacherskie, inwestycje – również HYIP oraz skracanie linków.

______________________________

JEŻELI SPODOBAŁ CI SIĘ TEN POST, UDOSTĘPNIJ GO W SWOICH KANAŁACH SOCIAL MEDIA. WYSTARCZY, ŻE KLIKNIESZ W KTÓRĄŚ Z PONIŻSZYCH IKONEK.

______________________________

SUBSKRYBUJ

Wprowadź swój adres email aby zaprenumerować ten blog i otrzymywać powiadomienia o nowych wpisach przez email.

Materiały zawarte na stronie prezentowane są w celach edukacyjnych oraz informacyjnych.
Nie powinieneś/aś podejmować decyzji finansowych, inwestycyjnych czy prawnych opartych o informacje znalezione tutaj lub w jakimkolwiek innym miejscu, bez konsultacji z profesjonalnym doradcą.
Korzystasz z informacji na własną odpowiedzialność i przed podjęciem jakichkolwiek działań przeprowadź analizy samodzielnie.

Dodaj komentarz